Witam pod długiej przerwie! :)

Bardzo przepraszam wszystkich za nagłe zniknięcie - wielomiesięczne nieaktualizowanie tej strony wynikało z powodów technicznych. Nie mogłam zaradzić temu ani sama, ani wcześniej. Na szczęście strona rusza na nowo, co więcej, po drobnym "liftingu". Przeprowadzone zmiany w wyglądzie nie są drastyczne, ale myślę, że ilojleen.bulwaria.info prezentuje się lepiej. Do dotychczas istniejących galerii wrzuciłam zarówno stare i nowe prace, jak również kilkanaście całkiem starych prac, niezamieszczonych wcześniej w Internecie [niektóre galerie są jeszcze puste albo niekompletne, będę systematycznie je uzupełniała]. Każdy rysunek opatrzony jest teraz opisem, m.in. kto/co jest na danej pracy, jakich przyborów użyłam oraz ile zajęło mi jej wykonanie. Pojawiły się też nowe galerie: Wystawy oraz "Od kuchni", czyli fotorelacje z tegorocznych ekspozycji moich portretów oraz zdjęcia pokazujące rysunki w trakcie powstawiania, mnie przy pracy etc. Ukryte dawniej gdzieś w archiwum postów FAQ zostało zaktualizowane i stanowi teraz jedną z zakładek.

Jeśli chcielibyście być na bieżąco z nowymi pracami, zachęcami do "lajkowania" mojego fanpage'a na Facebooku. Jeśli nie posiadacie konta w tym portalu, możecie zapisać się do subskrypcji, by otrzymywać maila o aktualizacjach niniejszej strony. Za każdym razem, kiedy dodam nowy rysunek, będziecie o tym informowani.

Mam nadzieję, że zmiany Wam się podobają i będziecie tu często i chętnie wracać :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających!

Dominika

2012-07-20 11:24:58