Wyświetlono rezultaty 37-40 z 100.
2014-08-13

Urzeczona demonicznym wyglądem Angeliny Jolie w filmie "Czarownica", postanowiłam sportretować Diabolinę - postać, którą aktorka odgrywała. Sądziłam, że rysunek pójdzie mi szybko i gładko, ale trochę się przeliczyłam, szczególnie przy rogach :D Mam nadzieję, że praca przypadnie Wam do gustu :)
Dominika

2014-08-03

Witajcie! Przepraszam za miesięczną ciszę na stronie - spowodowana była brakiem nowych/dobrych prac do zaprezentowania. Teraz zaś serdecznie zapraszam do oglądnęcia moich kolejnych prac wykonanych węglem. Może nie są to rysunki na poziomie moich prac kredkami czy ołówkami, ale składam to na karb naprawdę małego doświadczenia z tą jedną z najstarszych technik :)
Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych wakacji!

2014-07-05

Wreszcie zapowiadany jakiś czas temu rysunek węglem! Tytuł może być mylący, bo fani "Piratów z Karaibów" pewnie pomyśleli o statku Jacka Sparrowa, tymczasem ja sportetowałam Murzynkę z naszyjnikiem z pereł. Mam prawie zerowe doświadczenie z węglem, ponadto nigdy wcześniej nie rysowałam afro :) Wkrótce pojawi się kilka prac wykonanych tym medium. Obecnie pracuję nad ołówkowym, bardzo szczegółowym portretem Thorina Dębowej Tarczy [już ponad połowa jest gotowa!], który będzie tworzył dyptyk z tym rysunkiem Kiliego. Powinnam jeszcze narysować Filiego do kompletu, ale mam tyle pomysłów i planów, że chyba w tym roku się nie wyrobię :D Pozdrawiam serdecznie :)

2014-06-06

Witajcie! ♥
Dzisiaj chciałabym zaprezentować pierwszego kotka w kolorze mojego autorstwa. Tym razem postawiłam na wąską gamę kolorystyczną - do narysowania futerka użyłam tylko 4 kredek :)