Wyświetlono rezultaty 45-48 z 100.
2014-04-12

Witajcie! Kiedy natrafiłam przypadkiem na to zdjęcie, stwierdziłam, że aż się prosi, by narysować je na czarnym papierze :) A gdy uświadomiłam sobie, że ostatni raz rysowałam kota rok temu, tym bardziej miałam ochotę sportrertować tego zwierzaka - i oto jest :)
Teraz zaś wracam do rysowania ludzi. Wykonałam już nawet kilka portetów m.in. węglem i kredkami [nie wspominając już o Gwiazdkowym ołówkowym portrecie babci, którego jakoś do tej pory nie udało mi się zamieścić w Internecie :D], ale czas odkurzyć ołówki :) Mam bardzo dużo planów - marzy mi się, by choć połowę zrealizować w tym roku :) Trzymajcie kciuki, by się udało!

2014-03-29

Znowu płazy! Jednak tym razem w kolorze :) W zeszłym miesiącu zdałam sobie sprawę, że jako zapalona portrecistka pewnie rzadko będę korzystać z soczystych zieleni, intensywnych żółci lub pomarańczy i moje kredki w tych kolorach będą leżały nieużywane, zapomniane, dlatego postanowiłam temu przeciwdziałać :) Rzekotki czerwonookie były pierwszym skojarzeniem z czymś intensywnie kolorowym, które wpadło mi do głowy :)
Pozdrawiam ♥

2014-03-19

Oto zapowiadana w zeszłym tygodniu ołówkowa praca: moja pierwsza żabka! Rzadko rysuję zwierzęta, więc jestem zadowolona, że nie poległam przy rysowaniu tego płaza :) Żywię nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu, bo szykuję kolejne żaby, tym razem w kolorze :)

2014-03-08

Chyba miałam nosa, zaczynając w styczniu nowy portret Cate Blanchett [poprzedni, ołówkowy, narysowałam w 2006 roku!]. Cate okazała się bowiem tegoroczną zwyciężczynią Oscara w kategorii Najlepsza Aktorka, co niezmienie mnie cieszy, ponieważ bardzo lubię oglądać jej filmowe kreacje :)
W przyszłym tygodniu wracam do ołówków... ale nie do ludzkich twarzy ;) Pozdrawiam!