Wyświetlono rezultaty 49-52 z 100.
2014-02-26

Tym razem chciałabym zaprezentować coś całkiem nietypowego dla mojej twórczości - nie chodzi nawet o technikę, której użyłam [tusz i ołówki wodorozpuszczalne], ale o tematykę. Ostatnio bowiem namalowałam architekturę, a konkretnie fragment Zamku Orawskiego, na podstawie zdjęcia, które zrobiłam podczas wakacji 2012 roku. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko takiej odmianie :)

2014-02-14

Latem 2013 roku, w międzyczasie intensywnego tworzenia kredkami, wykonałam ołówkowy portret mojego kolegi oraz jego narzeczonej. Praca nie jest więc nowa, ale mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu, szczególnie biorąc pod uwagę dzisiejsze święto :) Pozdrawiam! ♥
 

2014-02-06

Witam! :)
Zachęcam do rzucenia okiem na portret aktorki Emilii Clarke, wykonany kredkami akwarelowymi, akwarelami, a także ołówkami wodorozpuszczalnymi, które miałam okazję wypróbować po raz pierwszy. Bardzo spodobała mi się malowanie/rysowanie nimi :) Pozdrawiam!
 

2014-01-26

Sherlock powrócił! Mam na myśli zarówno nowy, 3 sezon serialu, jak i to, że po roku przerwy jego portret wyszedł spod mojej ręki - to pierwsza praca wykonana przeze mnie w tym roku.
Tym razem zdecydowałam się wykonać rysunek z nutką tajemnicy i wybrałam zdjęcie bez twarzy :) Mam nadzieję, że mimo to jego postać jest rozpoznawalna! Sportretuję też Johna Watsona, muszę jedynie znaleźć odpowiednie do tego stylu zdjęcie :) Pozdrawiam!
P.S. Ostatnio zapominam na bieżąco wysyłać maila z powiadomieniem, że dodałam nową pracę. Przepraszam, obiecuję się poprawić :)