Wyświetlono rezultaty 53-56 z 100.
2014-01-13

Dziś na stronę trafia kolejny "staro-nowy" rysunek - wykonałam go w grudniu, ale wcześniej nie pokazywałam :) Tym razem sportretowałam aktora Lee Pace'a jako cukiernika Neda. To postać z trochę specyficznego, ale przeuroczego serialu "Gdzie pachną stokrotki", który przypadkiem zobaczyłam w telewizji i już po 5 minutach odcinka pokochałam :)
Chciałąbym także zaprosić Was do lektury wywiadu, który przeprowadziła ze mną Ania, administratorka grupy ArtistFromPoland na Deviantarcie :)
Pozdrawiam!

2014-01-01

Witajcie! Na wstępie chciałabym życzyć wszystkim odwiedzającym moją stronę szczęśliwego Nowego Roku! Jakikolwiek był 2013 rok - oby 2014 był lepszy :)
Dziś dodaję do galerii rysunek przedstawiający aktora Aidana Turnera jako krasnoluda Kiliego. To ostatni jego portret w najbliższym czasie :) Mam głowę pełną różnorodnych pomysłów na prace, życzyłabym więc sobie w tym nowym roku wystarczająco dużo czasu na ich zrealizowanie :) Jeszcze raz: wszystkiego dobrego!
Dominika

2013-12-11

W ciągu tego roku rzadko kiedy dodawałam prace na bieżąco i chronologicznie - zdarzało się, że publikowałam rysunki najpierw nowsze, potem starsze, jak również z jedno- lub dwumiesięcznym opóźnieniem... Tym razem prezentuję coś świeżego: portret kolejnej postaci z "Gry o tron", Daenerys, który skończyłam w zeszły weekend. Na swoim blogu ze wskazówkami dotyczącymi rysowania można prześledzić cały proces powstawania tej pracy.

Zaczęłam w tym roku projekt związany z filmem "Hobbit": to plan namalowania tuszem wszystkich krasnoludów. Póki co, udało mi się wykonać tylko portret Bofura i Kiliego, więc od stycznia zamierzam stopniowo przenosić na papier podobizny pozostałych członków kompanii Thorina Dębowej Tarczy. W tym roku stworzyłam także kawowy portret hobbita Bilbo Bagginsa i mały [formatu A5] ołówkowy potret Kiliego. Krasnolud doczekał się jeszcze jednego, większego portretu w moim wykonaniu. Rysowałam go od lipca, a skończyłam w zeszłym miesiącu. Nie opublikowałam jednak tego rysunku w Internecie, gdyż czekałam na odpowiedni czas, który... właśnie nastał - dni poprzedzające polską premierę "Hobbita: Pustkowia Smauga", która zbliża się wielkimi krokami :) Tak więc do zobaczenia wkrótce :)

2013-12-01

Witajcie!
Przez ostatnie 2 tygodnie zalegała na tym blogu cisza, ale mam przynajmniej dobrą wymówkę: wreszcie obroniłam pracę magisterską! :) To radość i ulga mieć za sobą ten stresujący, ostatni i największy egzamin na studiach.
Dzisiaj zamieszczam "stary-nowy" rysunek [został wykonany w sierpniu, ale do tej pory go nie pokazywałam w Internecie], przedstawiający Catelyn Stark, postać z "Gry o tron". W tym roku mam nadzieję wykonać jeszcze jeden albo dwa portrety bohaterów tego serialu. Dla tych, którzy oczekują czegoś innego, niż kredkowe rysunki na czarnym papierze jest dobra wiadomość: w zanadrzu mam już 3 ukończone ołówkowe portrety, które zamieszczę na stronie w grudniu.
Tymczasem zapraszam na bloga Maćka, który jest studentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Maciek przeprowadził ze mną wywiad. Może kogoś zainteresują moje wydumki, a jeśli nie - przynajmniej zerknijcie dla aspirującego dziennikarza i rysownika :)