Wyświetlono rezultaty 57-60 z 100.
2013-11-17

Moi drodzy :) Z radością chciałabym zaprezentować Wam mój pierwszy poważny portret kredkami! Już wcześniej podjęłam próbę wykonania kolorowego portretu [Prezent Perfect], ale praca ta była dosyć prosta. Tym razem wybrałam trudniejsze do odwzorowania zdjęcie, przedstawiające aktora Aidana Turnera. Tło wykonałam z wyobraźni. Rysowanie loków Aidana zajęło mi dużo czasu i nie należało do łatwych zadań, ale jestem zadowolona z rezulatatu :) Oby i Wam praca się spodobała :)
Pozdrawiam serdecznie!

2013-11-07

Tym razem rysunek w zupełnie odmiennej tematyce niż zwykle: żaden muzyk, żaden aktor... a kormoran :) Rysowanie zwierząt nie jest moją mocną stroną, ale postanowiłam mimo to spróbować swoich sił, kiedy natrafiłam na piękne fotografie Bena Andrew. Mam nadzieję, że efekt Wam się podoba :)
Chciałabym przy okazji tej aktualizacji strony serdecznie podziękować za najnowsze miłe wpisy w Księdze Gości! Niestety w adresy mailowe niektórych autorów wpisów musiały się wkraść jakieś błędy, bo kiedy wysłałam wiadomości z podziękowaniami, przyszły mi powiadomienia, że moich maili nie udało się dostarczyć :(

2013-10-28

Dziś kolejny portret postaci z serialu "Gra o Tron", tym razem Nikolaja Coster-Waldau jako Jaime'a. Jedni go lubią, inni nie, również mój stosunek do niego zmienił się od początku serialu. Nie można jednak odmówić Jaime'owi wyrazistości, dlatego i jego twarz wzięłam "na wartsztat" :) Mam nadzieję, że efekt się podoba :)
W tym roku pojawią się jeszcze 3, góra 4 fanarty "Gry o Tron" wykonane kredkami na czarnym papierze. Jednakże, w listopadzie na odmianę chciałabym zaprezentować prace o innej tematyce i technice. Pojawią się nie tylko fanarty, ale i rysunki kompletnie niezwiązane z moimi ulubionymi serialami, filmami etc.. Będzie zarówno trochę koloru, jak i powrót do ołówka :)

A dzisiaj chciałabym jeszcze zaprosić odwiedzających tę stronę na mój drugi blog na Tumblrze. W przeciwieństwie do poprzedniego, ten jest poświęcony wyłącznie mojej twórczości: Ilojleen's pencil portraits and other drawings. Umieszczam tam nie tylko ukończone rysunki, ale również zdjęcia prac w czasie tworzenia. Pozdrawiam serdecznie :)

2013-10-19

Witam :) Po nieco dłuższej niż zwykle przerwie w aktualizacji strony zamieszczam dwa portrety postaci z serialu "Gra o tron": królowej regentki Cersei oraz obwołanego Królem Północy Robba Starka. Oba rysunki wykonałam już jakiś czas temu [Cersei w sierpniu i Robba we wrześniu], podobnie jak resztę fanartów "Gry...". Obecnie bardzo powoli [ze względu na zbliżającą się obronę pracy magisterskiej] pracuję nad nowymi portretami: kolorowym - kredkowym oraz ołówkowym. Pozdrawiam serdecznie ♥