Wyświetlono rezultaty 61-64 z 100.
2013-09-30

I znowu powrót do portretów bohaterów "Gry o Tron". Tym razem na tapecie moja druga ulubiona postać: Jon Snow. Nie potrafię tak konkretnie jak w przypadku Tyriona określić, dlaczego lubię Jona. Może dlatego, że bywam podobnie uparta jak on? Może dlatego, że żal mi go, kiedy gardzą nim z powodu, że jest bękartem? Może w pewien dziwny sposób urzeka mnie jego naburmuszenie? ;) Tak czy inaczej, bardzo polubiłam tę postać i może kiedyś narysuję Jona ołówkami :)

2013-09-17

Mała przerwa w portretach postaci z "Gry o Tron" :) Dziś moja pierwsza poważna praca wykonana kredkami. Dlaczego pierwsza, skoro rysowałam już wcześniej kredkami [np. Fryzury, The Vampirie Diaries, Castiel czy Olivia Wilde]? Dlaczego poważna? Bo dotychczas nigdy nie stworzyłam pracy w kolorze na białej kartce, zarysowanej niemalże w całości kredkami. Do tej pory stanowiły one dodatek w moich rysunkach, pewien akcent - dosłownie - ubarwiający pracę, a tutaj są głównym medium. Bałam się stawiać sobie wysoko poprzeczkę przy pierwszej próbie i zamiast narysować portret, wybrałam to urocze zdjęcie trampek :) Mam nadzieję, że ta praca przypadnie Wam do gustu!

2013-09-07

Dziś do galerii trafia portret kolejnej postaci z serialu "Gra o Tron": nieustraszonej Aryi Stark. Jeszcze we wrześniu pojawią się następne portrety bohaterów sagi "Pieśni Lodu i Ognia", a także wielokolorowy rysunek kredkami  [po kilku miesiącach wreszcie udało mi się go ukończyć!]. Pozdrawiam serdecznie :)
Dominika

2013-08-30

Witajcie! Na chwilę powracam do monochromatycznych prac, rozpoczęłam bowiem kolejny projekt rysunkowy - inny, który realizuję, to namalowanie tuszem 13 krasnoludów z filmu "Hobbit". Tym razem moim celem jest narysowanie większości głównych bohaterów serialu fantasy "Gra o Tron", opartego na sadze "Pieśni Lodu i Ognia" G.R.R. Martina. W przeciwieństwie do tuszowego projektu, ten idzie mi dosyć sprawnie - narysowałam już 5 postaci! :) Fragmenty niedokończonych portretów można zobaczyć na moim fanpage'u.
A oto pierwszy portret z serii: inteligentny i sprośny Tyrion Lannister, jeden z moich dwóch ulubionych bohaterów [drugi to wiecznie strapiony Jon Snow ;) - jego również narysuję]. Pozdrawiam!