Wyświetlono rezultaty 65-68 z 100.
2013-08-24

Czas zaprezentować moje nieco śmielsze poczyniania z kredkami :) Do tej pory opublikowałam parę rysunków wykonanych nowym zestawem Derwent Coloursoft [m.in. Castiel, Kot], ale do ich stworzenia użyłam tylko białej i kilku szarych kredek, a także troszeczkę zieleni. Tym razem postanowiłam wypróbować resztę kolorów i cóż... bardzo spodobało mi się rysowanie Coloursoftami i planuję teraz coś bardziej skomplikowanego :) Mam nadzieję, że efekt podoba się i Wam.
Dominika

2013-08-12

...i jeszcze jedna praca wykonana cienkopisami Stabilo - portret Olivii Wilde w technice pointylistycznej. Mam nadzieję, że podoba się Wam różnorodność stylów i technik, która ostatnio charakteryzuje moją twórczość. Mam jednak dobrą wiadomość dla tych, którzy zatęsknili za moimi ołówkowymi portretami: na wakacyjny wyjazd zabieram kredki i ołówki :) Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia wkrótce!

2013-08-07

Dalsza zabawa z cienkopisami Stabilo :) Tym razem mandale, niestety nie własnego projektu [choć myślę, że kiedyś na pewno pokuszę się na stworzenie własnego wzoru]. Juro przysiądę nad kolejną pracą przy użyciu Pointów 88, a następnie wracam do kredek i ołówków :)

P.S. Czy wiecie, że konkurs rysunkowy zorganizowany przeze mnie oraz firmę Stabilo został rozstrzygnięty? :) Zapraszam na bloga, tam prace wszystkich uczestników oraz lista zwycięzców.

2013-07-30

Witajcie :)
Dzisiaj powrót do ołówków, ale w duecie z cienkopisami Stabilo. Dalej kontynuuję tegoroczne postanowienie urozmaicenia mojej twórczości poprzez wprowadzenie do prac więcej koloru i wypróbowywanie róznych technik oraz styli. Mam nadzieję, że efekty się podobają :)