Wyświetlono rezultaty 69-72 z 100.
2013-07-19

Do galerii 2013 dodana została kolejna praca wykonana akwarelami - przedstawia aktorkę Ninę Dobrev i stanowi niejako komplet z portretem Mili Kunis. Obie prace zostały stworzone na potrzeby recenzji / tutorialu dotyczącego kredek akwarelowych. Tymczasem wracam do zwykłych kredek i ołówków :) Pozdrawiam!

2013-07-13

Dziś do galerii dodaję prostą akwarelkę. To portret aktorki Mili Kunis, która niestety nieco straciła na podobieństwie ze względu na niewielki rozmiar papieru [A5] oraz moje wyjście z wprawy po długim okresie nieużywania kredek akwarelowych. Mimo to mam nadzieję, że praca się podoba :) Pozdrawiam serdecznie!
Dominika

2013-07-06

Dziś zamieszczam kolejne dwie prace wykonane w maju. Tak, nic mi się nie pomyliło i nie dodałam w tym poście dwa razy tego samego rysunku :) Kiedy zobaczyłam na Deviantarcie zdjęcie kota ukrytego w mroku, pomyślałam, że może warto byłołoby się zmierzyć z rysowaniem zwierzęcia. Małymi kroczkami, bo wciąż nie jestem gotowa na narysowanie "pełnowymiarowego" futra [choć kiedyś już raz próbowałam] :) Efekt spodobał się mojej koleżance, która zleciła mi narysowanie takiego samego kotka dla jej mamy na Dzień Matki. Tak powstał drugi portret zwierzęcia, ale z zielonymi oczami :) Mam nadzieję, że i Wam podobają się te kotki :) Pozdrawiam!

2013-06-27

Witajcie!
Zbliża się koniec czerwca, wkrótce wakacje [co prawda niektórzy już je mają :)]. Prawdopodobnie spora część osób odwiedzających moją stronę będzie miała więcej wolnego czasu. Dlatego mam kuszącą propozycję, jak kreatywnie spędzić te leniwe dni :)
Serdecznie zachęcam do udziału w konkursie rysunkowym organizowanym przeze mnie oraz firmę Stabilo! Konkurs "Stripe up your life" zaczyna się już dziś, a związany jest z kultowymi cienkopisami Point 88. Jest duża dowolność tematyki, stylu oraz techniki, a do wygrania są oryginalne artykuły Stabilo, więc warto wziąć w nim udział. Regulamin i szczegóły konkursu znajdują się na moim blogu. Czekam na Wasze prace, powodzenia! :)
Dominika