Wyświetlono rezultaty 5-8 z 100.
2016-03-21

Hej! Galeria "2016" została właśnie uzupełniona o nowe prace: mój autoportret oraz fanart z gry komputerowej "Wiedźmin". Zapraszam do zerknięcia na te rysunki :)

2016-02-14

Dzisiaj same kredkowe prace, choć każda w innym stylu :) Czarnobiały portret Jensena Acklesa jako Deana Winchestera, jak również i niebieskie oko zostały wykonane jeszcze w zeszłym roku. Póki co, moim dorobkiem 2016 roku jest pokazany w poprzedniej notce portret Marcysibush oraz mały mangowy obrazek, będący fragmentem kartki urodzinowej. Obecnie kończę swój autoportret, a potem zaczynam ambitniejsze, bardziej skomplikowane projekty :> Do usłyszenia! ♥

2016-01-13

Witajcie! ♥
Ech, karygodne wręcz jest to, jak zaniedbuję tę stronę. Ciągle zapominam na czas opublikować tu nowe prace, ale tym razem to już, mówiąc kolokwialnie, przegięłam pałę, bo minęły 2 miesiące od ostatniego postu :( Oczywiście nie próżnowałam w tym czasie, tworzyłam nowe prace głównie kredkami. Wreszcie zrobiłam użytek z serii Faber-Castell Polychromos i dzięki temu przekonałam się, że wreszcie znalazłam idealne kredki! Ich zalety dały mi ogromnego kopa do rysowania, więc w pierwszym półroczu 2016 roku należy spodziewać się prac wykonanych głównie nimi. Ponadto moim silnym postanowieniem artystycznym w tym roku jest tworzenie bardziej kreatywnych rysunków. Na rysowanie dosyć realistycznych prac z wyobraźni jestem jeszcze za słaba, ale postaram się robić więcej, jak ja to określam, "rysunkowych fotomontaży". Mam już nawet 2 fajne pomysły, których realizacji zamierzam się podjąć już wkrótce. Kończąc tę paplaninę, chciałabym życzyć wszystkim odwiedzającym moją stronę dużo zdrowia, radości i artystycznej weny na Nowy Rok! Trzymajcie się!
Dominika

2015-11-15

Witajcie! Dzisiaj trafia do galerii fanart z Tonym Starkiem / Iron Manem narysowany dla Natashy zza oceanu :) Wkrótce kolejna praca związana z Marvelem, również wykonana dla niej.
Mam także wspaniałe wieści! Portret małego aniołka wykonany na aukcję charytatywną dla chorej Oliwki został kupiony przez Anię i Wojtka. Paczka z rysunkiem jest już w drodze, a pieniądze trafiły na konto rodziców dziewczynki. Pojawiła się też nadzieja na poprawę zdrowia Oliwki! :) Chciałabym też podziękować za liczny udział w akcji "Aniołek dla Oliwki", dziewczynka bardzo cieszy się z wszystkich nadesłanych prac :) Jesteście wspaniali!