Wyświetlono rezultaty 77-80 z 100.
2013-04-14

Wreszcie zamieszczam portret aktora Matta Bomera wykonany dla zwyciężczyni mojego konkursu rysunkowego, Pauli. Choć nagrodą miała być praca formatu A5, wzięłyśmy pod uwagę nasze wcześniejsze postanowienie o art tradzie [czyli "wymiana sztuki"] i rysunek ten stał się jednocześnie nagrodą i częścią wymiany. Ja w zamian otrzymam od Pauli portret formatu A5 :)
Jeszcze w marcu próbowałam swoich sił w malowaniu tuszem i muszę przyznać, że sprawiło mi to wiele przyjemności :) Wkrótce na stronie pojawi się moja pierwsza próba, mam nadzieję, że się spodoba! :) Pozdrawiam!
 

2013-03-30

Dziś chciałabym zaprezentować portret w nieco innym stylu - półrealistyczny, półszkicowy. Za modela ponownie obrałam Aidana Turnera. Od dawna chciałam narysować mężczyznę z pochyloną głową, a kiedy natrafiłam na takowe zdjęcie tego aktora, wiedziałam, że znalazłam to, czego szukałam :) Wykonując ów rysunek, zmierzyłam się nie tylko z nową perspektywą i nowym stylem, ale także wypróbowałam nowy, kremowy papier. Mam nadzieję, że efekt moich eksperymentów przypadnie Wam do gustu :)

Chciałabym również złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie rodzinnym, smacznej święconki, mokrego Śmigusa-dyngusa, odpoczynku, spokoju, optymizmu i wszelkiego szczęścia!
Dominika

2013-03-15

Witam :)
Od początku roku sięgam po różne techniki: były już ołówki, kawa. Dziś powrót do pasteli i kredek akwarelowych na czarnym papierze. Praca, którą widać w miniaturce, przedstawia aktora Chrisa Hemswortha i została wykonana w ramach nagrody dla Marty za zajęcie III miejsca w moim konkursie rysunkowym. Następny w kolejności będzie portret aktora Matta Bomera - nagroda za zajęcie I miejsca przez Paulę :) Pozdrawiam!

Dominika

2013-03-08

Choć od premiery filmu "Hobbit: Niezwykła podróż" minęły już ponad dwa miesiące, dopiero ostatnio udaje mi się dać upust fascynacji tym dziełem w postaci fan artów. Jednak zawsze lepiej późno, niż wcale ;) Dziś chciałabym zaprezentować ołówkowy portret aktora Aidana Turnera jako Kiliego, jednego z moich trzech ulubionych krasnoludów z kompanii Thorina Dębowej Tarczy. Zanim do kin trafi kolejna część ekranizacji, marzy mi się uwiecznić na papierze również kilka innych postaci, a przynajmniej Bofura i Thorina :)
Mam nadzieję, że rysunek się podoba :) Pozdrawiam serdecznie :)