Wyświetlono rezultaty 89-92 z 100.
2012-10-31

Nareszcie! Wszystkie galerie na mojej stronie zostały uzupełnione :) Nie brakuje już żadnych prac, poza tymi, które rozdałam w przeszłości bez uprzedniego zeskanowania ich, a także tymi, które wykonałam na zlecenie, a na których publikację nie uzyskałam zgody. Takich rysunków było jednak naprawdę niewiele - to może jakieś 10% tego, co wyszło spod mojej ręki. Pozostałe można przeglądać w podzielonych na lata galeriach. Zachęcam do prześledzenia mojej twórczości od samego początku w 2002 roku, bo po dzień obecny :)

Lada dzień opublikuję nową pracę. Pozdrawiam :)

2012-10-19

Ostatnimi czasy na mojej stronie pojawiały się jedynie prace wykonane białym pastelem lub białą kredką na czarnym papierze. Ołówkowy portret, czyli coś, co jest moim konikiem, poprzedni raz zagościł tutaj aż półtora miesiąca temu! Tym razem, na odmianę chcę zaprezentować właśnie taki rysunek. Zajmowałam się przez większość września i połowę października, w przybliżeniu poświęciłam mu 45 godzin. Zleceniodawca jest zadowolony, mam nadzieję, że i Wam się podoba :)

Mam - tak myślę - interesującą wiadomość dla rysowników odwiedzających moją stronę :) Z okazji 10-lecia mojej twórczości ogłosiłam konkurs z nagrodami! Ze szczegółami można zapoznać się tutaj.

Jeszcze jedna wiadomość: jak wiadomo, trzy tygodnie temu zaczął się rok akademicki. To dla mnie ostatni rok na studiach i oprócz standardowego pisania esejów na zaliczenie, czytania kserówek, do moich zajęć doszło jeszcze pisanie pracy magisterskiej. Nie będę więc narzekać na dużą ilość wolnego czasu, ale nie zamierzam rezygnować z rysowania. Postaram się tworzyć tak często, jak będę mogła, ale obawiam się, że nie ma co liczyć na wysoką częstotliwość pojawiania się nowych rysunków. Przewiduję więcej prac w stylu biały pastel lub kredka/czarna kartka, które da się stworzyć w jeden wieczór, niż superszczegółowych, ołówkowych portretów. Na szczęście to tylko stan przejściowy, nie będzie trwał długo :)

Pozdrawiam serdecznie!

2012-10-07

Zgodnie z ostatnią zapowiedzią, umieszczam dziś portret aktorów odtwarzających główne role w serialu "Sherlock". To moja najnowsza praca, stworzona na podstawie dwóch osobnych zdjęć, wykonana jeszcze we wrześniu. Wybierając fotografie i układając kompozycję chciałam, by stworzyć pewnego rodzaju nastrój: smutku, niepokoju, może goryczy. Kto oglądał ten brytyjski serial, wie, że Sherlock jest osobą, której charakter przysparza trudności w kontaktach międzyludzkich. Może jego zachowanie jest przyczyną napięcia pomiędzy nim a Johnem Watsonem? Interpretacja dowolna ;) Mam nadzieję, że praca przypadnie do gustu odwiedzającym moją stronę!

2012-09-28

Podczas minionych wakacji postanowiłam przekonać się, czy obecnie będący bardzo popularny brytyjski serial "Sherlock" rzeczywiście jest tak zachwycający. Do tej pory byłam fanką filmów z Robertem Downey Jr w roli słynnego detektywa, stworzonego przez pisarza sir A.C.Doyle'a. Obawiałam się, że serial, w którym Sherlock Holmes żyje w XXI wieku i korzysta z Internetu i komórki, nie spodoba mi się. Jednak bardzo się myliłam! Do tej pory oglądnęłam oba sezony dwukrotnie, jako że razem odcinków zaledwie jest kilka i czekam z niecierpliwością na sezon numer 3. W międzyczasie stworzyłam dwa rysunki poświęcone Sherlockowi. Dziś prezentuję jeden z nich. Wkrótce wspólny portret lokatorów Baker Street 221B :) Miłego dnia :)