Wyświetlono rezultaty 93-96 z 100.
2012-09-18

Wrzucenie i opisanie ok. 340 rysunków do Internetu, poprzedzone oczyszczeniem skanów, oznaczeniem ich znakiem wodnym z adresem www i zmniejszeniem rozmiaru może zająć wieki... więc choć moja strona ruszyła w lipcu, wciąż nie zdołałam uzupełnić wszystkich galerii. Parę dni temu udało mi się wreszcie wrzucić wszystkie rysunki z 2003 roku. Pozostałe galerie, za wyjątkiem tej, w której powinny się znaleźć prace z 2004 roku, są kompletne. Mam nadzieję, że w przeciągu dwóch tygodni uda mi się opublikować brakujące rysunki. Tymczasem serdecznie zachęcam wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli mojej wczesnej twórczości, do zapoznania się z jednymi z moich pierwszych bazgrołów :) Pozdrawiam,

Dominika

2012-09-15

Pierwsza połowa września okazała się dla mnie "posuchą artystyczną". Nie cierpiałam jednak na brak motywacji, a brak czasu [ostatni wakacyjny wyjazd do uroczej Rabki oraz wolontariat]. W zeszłym tygodniu podjęłam próbę namalowania akwarelą widoku na Jezioro Żywieckie [na podstawie fotografii mojego autorstwa], niestety, próba ta zakończyła się fiaskiem - po godzinie pracy kartka wylądowała w koszu, akwarele zostały schowane, a pędzle wypłukane i osuszone ;) Na następny dzień postanowiłam zmienić technikę, wzięłam czarny papier, białą kredkę i w ciągu niecałych 3 godzin stworzyłam portret aktora Iana Somerhaldera jako Damona Salvatore, postaci z serialu "The Vampire Diaries" :)
Ponadto zaczynam właśnie pracę nad kolejnym zleceniem, jak również kontynuuję rysowanie projektu 8 ulubionych wokalistów. Pozdrawiam!

2012-08-30

Dzisiaj chciałabym zaprezentować portret różniący się nieco od tych, które rysuję na zlecenie. Nie jest on ani standardowo wykadrowany, z uśmiechniętą twarzą pośrodku kartki, ani nie ma białego tła, ani też cieniowanie nie przypomina mojego stylu, jednak bardzo przyjemnie było go tworzyć. Rysunek zatytułowany jest "Lilija" i przedstawia Dominikę, która została sportretowana na prośbę mojej ulubionej polonistki z liceum, do którego uczęszczałam :) Mam nadzieję, że to niecodzienne zamówienie spodoba się Wam :)

Dominika

2012-08-26

Witam! Wróciłam dziś znad morza, a oprócz piasku w butach i we włosach przywiozłam nowy rysunek, wykonany na prośbę. Muszę dodać jeszcze tylko parę detali i zeskanować go, wówczas będzie mógł pojawić się w galerii. Póki co dodaję zamówienie narysowane dla tego samego zleceniodawcy, dla którego narysowałam Oliwiera - portret Basi. Praca nad nim była przyjemna, aczkolwiek intensywna - połowa tego rysunku została wykonana w dniu oddania go zleceniodawcy. Mam nadzieję, że praca przypadnie Wam do gustu. Pozdrawiam i tym, którym kończą się wakacje, życzę udanych ostatnich dni błogiego lenistwa! :)