Wyświetlono rezultaty 97-100 z 100.
2012-08-13

Witajcie! Dziś aktualizacja galerii "Od kuchni". Dodałam trzy nowe zdjęcia, które przedstawiają moje prace w trakcie tworzenia. Malunek po środku i portret z prawej strony zostały już ukończone jakiś czas temu, w przeciwieństwie do rysunku z lewej strony, nad ktorym pracuję od lipca. Teraz jadę na wakacje, ale zabieram ze sobą ołówki. Mam nadzieję wrócić znad morza z nową pracą :) Pozdrawiam!

 

2012-08-08

Dziś publikuję dwie najnowsze prace. Jedna z nich to akwarelowy malunek - wizerunek gejszy, prezent dla koleżanki, która lubi wszystko, co jest związane z Japonią. Bardzo polubiła i tę pracę, co mnie ucieszyło :) O jej powstawaniu będzie można co nieco poczytać na moim blogu. Druga to portret wykonany na zamówienie, przedstawiający chłopczyka imieniem Oliwier [aby zobaczyć prace, wystarczy kliknąć w obrazki].

2012-07-31

Witam!

Wkrótce w galerii pojawią się nowe prace, wykonane w lipcu. Tymczasem zapraszam na mojego "nowego-starego" bloga: Wskazówki dla rysujących portrety i nie tylko. Stary blog www.ilojleen.blog.onet.pl nieodwołalnie zawieszam z powodu trwającej ponad pół roku awarii. Wszystkie tutoriale i porady zostały przeniesione na nowy, który jest oparty na lepszej technologii, jest wygodniejszy, bardziej estetyczny. Opublikowałam na nim również kilka nowych porad, których nie było na starym blogu. Serdecznie zapraszam! Pozdrawiam,

Dominika

2012-07-20

Witam pod długiej przerwie! :)

Bardzo przepraszam wszystkich za nagłe zniknięcie - wielomiesięczne nieaktualizowanie tej strony wynikało z powodów technicznych. Nie mogłam zaradzić temu ani sama, ani wcześniej. Na szczęście strona rusza na nowo, co więcej, po drobnym "liftingu". Przeprowadzone zmiany w wyglądzie nie są drastyczne, ale myślę, że ilojleen.bulwaria.info prezentuje się lepiej. Do dotychczas istniejących galerii wrzuciłam zarówno stare i nowe prace, jak również kilkanaście całkiem starych prac, niezamieszczonych wcześniej w Internecie [niektóre galerie są jeszcze puste albo niekompletne, będę systematycznie je uzupełniała]. Każdy rysunek opatrzony jest teraz opisem, m.in. kto/co jest na danej pracy, jakich przyborów użyłam oraz ile zajęło mi jej wykonanie. Pojawiły się też nowe galerie: Wystawy oraz "Od kuchni", czyli fotorelacje z tegorocznych ekspozycji moich portretów oraz zdjęcia pokazujące rysunki w trakcie powstawiania, mnie przy pracy etc. Ukryte dawniej gdzieś w archiwum postów FAQ zostało zaktualizowane i stanowi teraz jedną z zakładek.

Jeśli chcielibyście być na bieżąco z nowymi pracami, zachęcami do "lajkowania" mojego fanpage'a na Facebooku. Jeśli nie posiadacie konta w tym portalu, możecie zapisać się do subskrypcji, by otrzymywać maila o aktualizacjach niniejszej strony. Za każdym razem, kiedy dodam nowy rysunek, będziecie o tym informowani.

Mam nadzieję, że zmiany Wam się podobają i będziecie tu często i chętnie wracać :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających!

Dominika