Wyświetlono rezultaty 9-12 z 100.
2015-11-08

Kochani! Dzisiaj bardzo ważna sprawa dotycząca chorej dziewczynki imieniem Oliwka. 3 listopada obchodziła ona swoje 11 urodziny. Jest inteligentną, skromną i wrażliwą dziewczynką. Kocha anioły, jej pasją jest ich lepienie z masy solnej, pięknie je maluje i obdarowuje nimi innych. Mała uzbierała już sporą kolekcję figurek aniołków. Rok temu Oliwia ciężko zachorowała, zdiagnozowano guza. Była poddawana różnym terapiom, jednak żadna nie przyniosła oczekiwanych efektów. Obecnie stan jej zdrowia uległ pogorszeniu. Pytana o marzenia odpowiada, że ich nie ma - nie chce nikomu przysparzać zmartwień i sprawiać bólu, gdyż doskonale rozumie co się z nią dzieje. Sama nigdy się nie skarży, nie narzeka, nie płacze, za to żarliwie się modli. Aby dodać małej otuchy i wesprzeć ją na duchu jest akcja, aby narysować dla niej aniołka [które bardzo lubi], dołączając kilka miłych słów. Byłoby super gdybyście wzięli udział w akcji! W kwestiach detali proszę kontaktować się przez e-mail z osobą, która zapoczątkowała akcję - Ewą Gielarowiec - aniolekdlaoliwki@gmail.com. Aniołek, którego widzicie po lewej stronie, to mój wkład w akcję - postanowiłam narysować go z wyobraźni i wysłać Oliwce.
Dodatkowo, ze względu na trudną sytuację finansową rodziców dziewczynki [tylko tata utrzymuje rodzinę, mama natomiast 24h na dobę opiekuje się chorą córeczką, a koszty związane z leczeniem dziecka są ogromne], zdecydowałam się pomóc rodzinie Oliwki rysując portret aniołka zaprezentowany poniżej i wystawiając go na sprzedaż. Możliwe jest także nabycie plakatów tego rysunku w formacie A3 - 50zł [plus koszt przesyłki] oraz A4 - 30zł [plus koszt przesyłki]. Plakaty bardzo dobrej jakości drukowane są na papierze o gramaturze 170g/m2, posiadają mały biały margines. Oczywiście nie ma na nich mojej sygnaturki. Celem kupna plakatów proszę o kontakt na maila: ilojleen@gmail.com. Środki uzyskane z aukcji będą przeznaczone na leczenie Oliwki. byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w postaci kupna rysunku, plakatu lub choćby przekazanie innym informacji o akcji oraz aukcji! Z góry dziękuję ♥

Link do aukcji!

2015-11-07

Witajcie! Bez bicia przyznaję, że okropnie zaniedbałam tę stronę i pomimo obietnic, że wkrótce to się zmieni, od sierpnia nie zmieniło się nic. Co prawda przez ostatnie 3 miesiące nie poświęcałam na ukochaną pasję tyle czasu, co w poprzednim półroczu, coś tam udało mi się naskrobać... tylko jakoś nie miałam czasu, ochoty oraz sił, by pamiętać o wszystkich miejscach w sieci, w których publikuję swoją twórczość. Marna wymówka, prawda? ;P Kończąc przydługawy wstęp szczerymi przeprosinami - wybaczcie! - wreszcie uzupełniam braki w galerii. Na pierwszy ogień idą wrześniowe prace - ołówkowy portret aktora Aidana Turnera oraz mini portrecik głównego bohatera filmu animowanego "Jak wytresować smoka", Czkawki. Lada dzień pojawią się następne zaległe prace. Na pewno! Także zapraszam w niedzielę albo poniedziałek :) Pozdrawiam ciepło i życzę miłego weekendu!

2015-08-11

Pozostając w uniwersum Marvela, dzisiaj chciałabym pokazać stworzony w marcu portret aktorki Hayley Atwell, grającej Peggy Carter w serialu "Agent Carter" :) Mam nadzieję, że ta praca przypadnie Wam do gustu :) Pozdrawiam serdecznie!

2015-07-18

Witam! Dzisiaj prezentuję swoje najnowsze prace wykonane na czarnym papierze - portret aktora Shii LaBeoufa i fanart z Kapitanem Ameryką i Zimowym Żołnierzem. Oba rysunki to prezenty dla przyjaciół ^^
Pozdrawiam! ♥
Dominika