Wyświetlono rezultaty 21-24 z 100.
2015-03-10

Dzisiaj praca ołówkowa, trochę inna niż zwykle, bowiem uchwyciłam na niej trochę nagości i zmysłowości :) Mam nadzieję, że rysunek Wam się podoba! Jeśli tak, mam ogromną prośbę :) Ta praca bierze udział w konkursie. Czy mogłabym liczyć na Wasz głos? Byłabym bardzo wdzięczna ♥ Głosować można codziennie do 17.03., o tutaj :)
Pozdrawiam ciepło!

2015-03-02

Ostatnio zaprezentowałam swoją koleżankę w roli elfa, a dziś kolej na postać ze szpiczastymi uszami z ekranizacji powieści J.R.R. Tolkiena "Hobbit" - oto elfi król, Thranduil :) Odgrywającego tę rolę aktora, Lee Pace'a, polubiłam oglądając serial "Gdzie pachną stokrotki", a po zobaczeniu go w ostatniej części filmowej trylogii zapragnęłam sportretować w ołówku. Mam nadzieję, że rysunek się podoba, pozdrawiam ciepło ♥

2015-02-17

Witam! Dziś podwójna dawka portretów, w dodatku kolorowych :) Mam nadzieję, że rysunki przedstawiające aktora D. O'Briena jako Nogitsune!Stilesa i mojej przyjaciółki w roli elfa spodobają się Wam.
W tym tygodniu chciałabym coś ogłosić, ufam, że moja propozycja spotka się z Waszym zainteresowaniem ^^ Pozdrawiam!

2015-01-25

Cześć moi drodzy!  Dzisiaj praca jeszcze z zeszłego roku, aczkolwiek nie publikowana wcześniej - uroczy piesek :) To mój ulubiony rysunek zwierzaka, który wykonałam i mam nadzieję, że Wam również przypadł do gustu.
Przy okazji chciałam poinformować, że aktualizowałam galerię Od kuchni, gdzie zobaczyć można moje prace w trakcie tworzenia. Część zdjęć pokazałam wcześniej na Facebooku lub Tumblrze, ale dodałam też parę nowości. Pozdrawiam serdecznie!