Wyświetlono rezultaty 25-28 z 100.
2015-01-17

Następny fanart "Hobbita"! :) Oglądając w kinie 3 część trylogii z radością stwierdziłam, że wreszcie doczekałam się sceny dobrej do odwzorowania na czarnym papierze i tak oto po kilku godzinach pracy powstał portret przedstawiający ważny moment pomiędzy Thorinem Dębową Tarczą i jego siostrzeńcem, Kilim. To pierwszy rysunek wykonany w tym roku, mam nadzieję, że to dobry start :)

2015-01-10

Witajcie w Nowym Roku [minęło już 10 dni stycznia, ale przymknijmy na to oko ;)]! Mam nadzieję, że to będzie dla Was12 szczęśliwych miesięcy, pełnych zdrowia i uśmiechu :)
Rok nowy, nowa praca, ale... trochę stara. Dziś zamieszczam portret-karykaturę przedstawiającą mojego dziadzia, który parę ładnych dekad temu latał Antonowem 2. Rysunek był prezentem gwiazdkowym, skończyłam go w ostatniej chwili :) Pozdrawiam serdecznie!

2014-12-28

Witajcie!
Mam nadzieję, że spędziliście Święta Bożego Narodzenia w serdecznej, rodzinnej atmosferze, a przede wszystkim odpoczęliście :) Dziś chcę zaprezentować ołówkowy rysunek, nad którym pracowałam przez kilka miesięcy - portret aktora Richarda Armitage'a, odtwórcy roli krasnoluda Thorina z filmu "Hobbit". Stanowi od dyptyk z zeszłorocznym portretem Aidana Turnera jako Kiliego. Mam nadzieję, że nowa praca się Wam podoba ^^
Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku! ♥

2014-12-13

Ten rok jakoś obftuje w portrety z śmiesznymi minami :) Dziś publikuję kolejny, przedstawiający mnie oraz Martę, znajomą artystkę znaną szerzej jako Marcysiabush artistically. Został wykonany na podstawie zdjęcia z naszego pierwszego spotkania. Mam nadzieję, że rysunek się Wam spodoba :D Pozdrawiam ciepło!