Wyświetlono rezultaty 29-32 z 100.
2014-12-06

Kolejna porcja prac wykonanych tuszem w kredce. W nadchodzącym tygodniu ponownie zaprezentuję coś w kolorze, jednak tym razem to będzie kredkowy portret :) Do zobaczenia, obfitujących w prezenty Mikołajek!
Dominika

2014-11-29

Dzisiaj coś nietypowego dla mojej twórczości - ilustracja przedstawiająca pin-up girl! Została wykonana częściowo z wyobraźni [twarz, włosy, ubranie], a częściowo na podstawie własnego zdjęcia [poza]. Jest to więc autorski pomysł i żywię ogromną nadzieję, że się Wam spodoba :)
Pozdrawiam!

2014-11-11

Zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia, publikuję kolejny portret pieska, tym razem labradora :) Mam nadzieję, że urzeknie Was jego spojrzenie ^^
Pozdrawiam serdecznie,
Dominika

2014-11-02

Hej! :) W październiku postanowiłam spróbować swoich sił w portretowaniu psów, czyli zwierząt, których nigdy do tej pory nie rysowałam. W gimnazjum zdarzyło mi się wykonać portret husky'ego, ale nie była to zbyt realistyczna praca. Teraz, bardziej usatysfakcjonowana, prezentuję drugiego, narysowanego "na poważnie" pieska [pierwszego opublikuję w przyszłym tygodniu] :) Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Pozdrawiam ciepło!