Wyświetlono rezultaty 33-36 z 100.
2014-10-20

Wreszcie powrót do ołówków! Po 10 miesiącach przerwy narysowałam ołówkowy, realistyczny portret, czyli to, co od 12 lat najbardziej kocham tworzyć. Tak długa przerwa wynikła z zainteresowania innymi technikami, stylami oraz testowaniem nowych przyborów. Zdecydowałam się na sportretowanie aktora znanego z serialu "Supernatural", Mishy Collinsa, z miną odzwierciedlającą jego szaloną osobowość ;) Mam ogromną nadzieję, że nikogo nie zawiodłam tym powrotem :) Pozdrawiam serdecznie!

2014-09-26

Dziś publikacja pracy wykonanej w jednej z moich ulubionych technik, czyli rysowaniu białą kredką na czarnym papierze. Portret przedstawia aktora Chrisa Hemswortha jako Thora, postać z filmów takich jak "The Avengers", "Thor" i został sprezentowany mojej przyjaciółce, fance superbohaterów Marvela. Rysunek stanowi dyptyk z tym portretem Toma Hiddlestona jako Lokiego.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających moją stronę :)

2014-09-16

Głównie rysuję poważne twarze - czas więc na śmieszne miny :) Dziś chciałabym zaprezentować portret Marcina, którego znam od wczesnego dzieciństwa oraz Oli, jego świeżo poślubionej uroczej żony. Portret wykonałam na prezent ślubny i przyznam, że był małym wyzwaniem: nigdy nie rysowałam tzw. dziubków, miałam do dyspozycji niewielkie zdjęcie oraz niewiele czasu. Zdążyłam jednak w porę ukończyć pracę, która spodobała się nowożeńcom :)

2014-09-05

Witajcie!
Jestem dosyć spóźniona z publikacją tego rysunku! To portret mojej babci, który wykonałam na prezent gwiazdkowy. Jednak w okresie świątecznym zaprezentowałam inne prace, więc postanowiłam zamieścić niniejszy rysunek w Dniu Babci. I znowu zapomniałam [na szczęście nie o samym święcie :)] wstawić go w tym czasie! Amnezja nie boli, tylko dokucza ;) Wkrótce więcej ołówkowych portretów :) Pozdrawiam!